Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole de birou

Număr anunț
DA21035143
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA FLORIAN LIVIU SECTIA FREEDOM (CUI RO17242351)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,19 RON
Valoare atribuită
932,19 RON
Data publicării
20.08.2018 14:41
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,19 RON

din 932,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.