Ofertă refuzată Cumpărare directă

Husa saltea din piele ecologica pentru CRRN JUCU

Număr anunț
DA21031617
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare finală
7.250 RON
Data publicării
20.08.2018 11:14
Data finalizării
21.08.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.