Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAR HIDRATAT CL90 17.5KG/SAC CELCO

Număr anunț
DA21029148
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,20 RON
Valoare atribuită
457,20 RON
Data publicării
20.08.2018 08:43
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,20 RON

din 457,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.