Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner compatibil tip BROTHER TN-3480Cartus toner compatibil tip KONICA MINOLTA TN-116 / TN-11

Număr anunț
DA21038196
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO1970588)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645 RON
Valoare atribuită
645 RON
Data publicării
21.08.2018 09:45
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645 RON

din 645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.