Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark 50F2U00 / 50F2U0E 20.000k pt. ms510

Număr anunț
DA21036143
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL ALBA IULIA (CUI 17683900)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748,62 RON
Valoare atribuită
748,62 RON
Data publicării
20.08.2018 15:53
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748,62 RON

din 748,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.