Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECONDITIONAT CARTUS TONER SAMSUNG+CHIMBARE CILINDRU+ROLA PCR

Număr anunț
DA21039013
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
21.08.2018 10:25
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.