Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contactor,Reeleu,Contact ,Tub termocontractibil,Fotocelula

Număr anunț
DA21038744
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
Cod CPV
31210000-1 · Aparate electrice de comutare sau de protectie a circuitelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.685,36 RON
Valoare atribuită
1.685,36 RON
Data publicării
21.08.2018 10:13
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.685,36 RON

din 1.685,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.