Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cilindri si semicilindri usi siguranta

Număr anunț
DA40435719
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
Furnizor / câștigător
KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
Cod CPV
44421500-2 · Usi blindate sau armate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.404 RON
Valoare atribuită
2.404 RON
Data publicării
20.05.2026 11:12
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.404 RON

din 2.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.