- Număr anunț
- DA22505413
- Autoritate contractantă
- COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
- Furnizor / câștigător
- PINTILESCU M. CARMEN - INGINER CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 40473490)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 12:41
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro