Ofertă acceptată Cumpărare directă

Semn parcare interzisa

Număr anunț
DA22511799
Autoritate contractantă
DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 4 (CUI 17090008)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,05 RON
Valoare atribuită
168,05 RON
Data publicării
01.03.2019 09:58
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,05 RON

din 168,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.