Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halat vizitator

Număr anunț
DA22511219
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
01.03.2019 09:29
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.