Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)

Număr anunț
DA22507386
Autoritate contractantă
COMUNA STARCHIOJD (CUI 2843655)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,50 RON
Valoare atribuită
307,50 RON
Data publicării
28.02.2019 14:14
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,50 RON

din 307,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.