Ofertă acceptată Cumpărare directă

Operatiuni de mentenanta preventiva pentru sistemul de nurse call, imagistica si portal medical

Număr anunț
DA22512216
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DSI SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 29804836)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.350 RON
Valoare atribuită
85.350 RON
Data publicării
01.03.2019 10:48
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.350 RON

din 85.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.