Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Presetupa compresor A.C. Plant - NSN 4310-99-781-5233 COD REFERINTA (SEAL MECHANICAL) 0476/1098/W
- Număr anunț
- DA22511535
- Autoritate contractantă
- R 14236177 Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- PERFECT SEAL SRL (CUI RO15686676)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.740 RON
- Valoare atribuită
- 4.740 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 09:45
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.740 RON
din 4.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro