Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru modernizari de drumuri

Număr anunț
DA22510450
Autoritate contractantă
COMUNA POARTA ALBA (CUI 4515239)
Furnizor / câștigător
CONSULT PRIMO PARTENER S.R.L. (CUI 27790734)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
01.03.2019 08:39
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.