Ofertă acceptată Cumpărare directă

115R00062 XEROX Phaser 7500 220v fuser

Număr anunț
DA22514526
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,35 RON
Valoare atribuită
882,35 RON
Data publicării
01.03.2019 12:21
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,35 RON

din 882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.