Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile printare

Număr anunț
DA22513657
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,96 RON
Valoare atribuită
573,96 RON
Data publicării
01.03.2019 11:40
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,96 RON

din 573,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.