Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale

Număr anunț
DA22513515
Autoritate contractantă
COMUNA SAVADISLA (Primaria Comunei Savadisla) (CUI 4889497)
Furnizor / câștigător
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.197,33 RON
Valoare atribuită
25.197,33 RON
Data publicării
01.03.2019 11:35
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.197,33 RON

din 25.197,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.