Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE CONFORM ADV1063716
- Număr anunț
- DA22513074
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.464,01 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 11:19
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.464,01 RON
din 1.464,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro