Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chatpack Trust Exis, Negru [17028]
- Număr anunț
- DA22512923
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,06 RON
- Valoare atribuită
- 252,06 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 11:12
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,06 RON
din 252,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro