Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILM COMPATIBIL PANASONIC KX-FA52 (1BUC)

Număr anunț
DA22512508
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288 RON
Valoare atribuită
288 RON
Data publicării
01.03.2019 10:57
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288 RON

din 288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.