Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTOP SI CARTUSE TONER

Număr anunț
DA22512415
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI (CUI 4350793)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.510,92 RON
Valoare atribuită
2.510,92 RON
Data publicării
01.03.2019 10:54
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.510,92 RON

din 2.510,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.