Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ideologie si structuri comuniste vol 4

Număr anunț
DA22511741
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL PTR. STUDIUL TOTALITARISMULUI (CUI 4266677)
Furnizor / câștigător
NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.686 RON
Valoare atribuită
4.686 RON
Data publicării
01.03.2019 09:55
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.686 RON

din 4.686 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.