Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor nou LCD 17 inch Lenovo ThinkVision L1711p, conectare VGA + DVI-D

Număr anunț
DA22510523
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL PLOIESTI (CUI 17704779)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30231000-7 · Ecrane si console de computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,52 RON
Valoare atribuită
502,52 RON
Data publicării
01.03.2019 08:44
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,52 RON

din 502,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.