Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere si cerneala

Număr anunț
DA22510514
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI RO24628046)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,19 RON
Valoare atribuită
383,19 RON
Data publicării
01.03.2019 08:44
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,19 RON

din 383,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.