Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASPIRATOR , SET GALEATA +MOP
- Număr anunț
- DA22501989
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,02 RON
- Valoare atribuită
- 273,02 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 10:00
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273,02 RON
din 273,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro