Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BENZI MASCARE

Număr anunț
DA22495619
Autoritate contractantă
TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,79 RON
Valoare atribuită
220,79 RON
Data publicării
27.02.2019 13:01
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,79 RON

din 220,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.