Ofertă refuzată Cumpărare directă

CRG726 (CRG-726) CARTUS TONER BLACK (2100 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON LBP6200

Număr anunț
DA22490048
Autoritate contractantă
COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,40 RON
Valoare finală
119,40 RON
Data publicării
27.02.2019 08:55
Data finalizării
01.03.2019 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.