Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK DX25GTBA 20K ORIGINAL SHARP DXC2500

Număr anunț
DA22476496
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHEORGHE CRACIUN (CUI 29413056)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,70 RON
Valoare atribuită
743,70 RON
Data publicării
25.02.2019 14:15
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,70 RON

din 743,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.