Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,4% sub estimat

Materiale intretinere curenta

Număr anunț
DA22515433
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.187,35 RON
Valoare atribuită
1.158,65 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
01.03.2019 13:11
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,65 RON

din 1.187,35 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 28,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.