Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXPRESSOR MANUAL 1400W TEESA AROMA, TSA4002
- Număr anunț
- DA22514866
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449 RON
- Valoare atribuită
- 449 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 12:41
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449 RON
din 449 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro