Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DETERGENTI CURATENIE

Număr anunț
DA22514327
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,79 RON
Valoare atribuită
998,79 RON
Data publicării
01.03.2019 12:13
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998,79 RON

din 998,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.