Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sursa neintreruptibila UPS Eaton 5E2000IUSB | Line interactive | 2000 VA | 1200 W | Tower | Faza int

Număr anunț
DA22514112
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688 RON
Valoare finală
2.688 RON
Data publicării
01.03.2019 11:59
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.