Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE SI PREPARATE DIN CARNE

Număr anunț
DA22174341
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
Furnizor / câștigător
LEOSIM SRL (CUI RO15391420)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075 RON
Valoare atribuită
2.075 RON
Data publicării
03.01.2019 11:01
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 19:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.075 RON

din 2.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.