Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie soft de evidenta a contractelor a fondului forestier persoane fizice si juridice
- Număr anunț
- DA22176792
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Ocolul Silvic Valea Sieului (CUI RO25725314)
- Furnizor / câștigător
- QUATTRO COP (CUI RO35611325)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.640 RON
- Valoare atribuită
- 5.640 RON
- Data publicării
- 04.01.2019 09:24
- Termen limită
- 09.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.01.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.640 RON
din 5.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro