Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINUM 16mg/8ml
- Număr anunț
- DA22175278
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.182,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.182,68 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 13:25
- Termen limită
- 08.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.01.2019 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.182,68 RON
din 1.182,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro