Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
- Număr anunț
- DA22176976
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
- Furnizor / câștigător
- RPG GUARD 2012 SRL (CUI 30077600)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.568 RON
- Valoare atribuită
- 17.280 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2019 09:48
- Termen limită
- 09.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.01.2019 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.280 RON
din 17.568 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 288 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.