Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil HP CF410X CF 410X color Laser jet Laserjet PRO MFP M452 M452DN M452DW Black

Număr anunț
DA22176566
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,48 RON
Valoare atribuită
345,39 RON
Data publicării
04.01.2019 08:43
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,39 RON

din 297,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.