Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrod de referinta Ag/AgCl
- Număr anunț
- DA23198828
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
- Furnizor / câștigător
- ANDREESCU LABOR & SOFT SRL (CUI RO10931138)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923 RON
- Valoare atribuită
- 923 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 12:35
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
923 RON
din 923 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro