Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Ace roz si botosi
- Număr anunț
- DA23197693
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- BRILLMED S.R.L. (CUI RO40793444)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 11:54
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.100 RON
din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro