Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa de prim ajutor GIMA 3 Ultra Echipata / Geanta urgenta GIMA 3
- Număr anunț
- DA23191807
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 02.06.2019 12:40
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 17:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.599 RON
din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro