Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire borduri carosabile la caile de comunicatii str. Unirii partea sudica, Orasul Dabuleni.
- Număr anunț
- DA23190190
- Autoritate contractantă
- ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
- Furnizor / câștigător
- LIVDOMOZ SRL (CUI 37961599)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.808 RON
- Valoare atribuită
- 80.808 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 14:27
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80.808 RON
din 80.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro