Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHITANTA A6 AUTOCOPIATIVA 3X

Număr anunț
DA23189940
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VALU LUI TRAIAN (CUI 29448194)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,80 RON
Valoare atribuită
199,80 RON
Data publicării
31.05.2019 14:12
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,80 RON

din 199,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.