Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIATRA POLIZOR 300X30X30

Număr anunț
DA23186974
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
SC Delita Impex Industrial Tools SRL (CUI RO18003085)
Cod CPV
14811200-1 · Pietre de polizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,75 RON
Valoare atribuită
110,75 RON
Data publicării
31.05.2019 11:57
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,75 RON

din 110,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.