Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,4% sub estimat
Lucrari de Intretinere si reparatii strazi asfaltate - reparatii gropi izolate in asfalt - 2019
- Număr anunț
- DA23181108
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- FLUMY TRANS S.R.L. (CUI 14528147)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.040 RON
- Valoare atribuită
- 112.596,96 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 19:34
- Termen limită
- 06.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 23:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112.596,96 RON
din 119.040 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 6.443,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.