Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonda, sonde duodenale Levin nazogastroduodenale CH 14,16,18,20,22 Germanmed, L=120 cm CertificatCE
- Număr anunț
- DA23176476
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,75 RON
- Valoare atribuită
- 233,75 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 13:11
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233,75 RON
din 233,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro