Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE

Număr anunț
DA23194846
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,60 RON
Valoare atribuită
391,60 RON
Data publicării
03.06.2019 10:11
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,60 RON

din 391,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.