Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA23196744
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885,80 RON
Valoare atribuită
885,80 RON
Data publicării
03.06.2019 11:18
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

885,80 RON

din 885,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.