Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASCAVAL

Număr anunț
DA23191714
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL MAGIC (CUI 29361984)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,64 RON
Valoare atribuită
192,64 RON
Data publicării
01.06.2019 16:28
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,64 RON

din 192,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.