Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE ALIMENTE DE BAZA CAMIN ADV1082042
- Număr anunț
- DA23199916
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI RO1071948)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.257,15 RON
- Valoare atribuită
- 6.257,15 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 13:17
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.257,15 RON
din 6.257,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro